Побутівки будівельні вагончики, контейнер Харків
УКР ukrainian

Контейнер 20 фут аренда Харьков  Харків

Харків

1 квітня 06:24

Оренда:
6 200 грн

Сдам в аренду контейнер 20 футов. Хорошее состояние размер 6 на 2.4, высота 2.6 возможна доставка. Наличие в Харькове

Морской контейнер 20 футов Харків

Харків

22 березня 10:24

Оренда:

Аренда контейнера 20-то тонника размер 6 на 2.4, высота 2.4 метра Двери открываются,отлично подойдет под склад Доставку организую, звоните!

Аренда контейнера 20 футового Харків

Харків

18 березня 04:24

Оренда:
4 200 грн

Сдам в аренду морской контейнер 20 футовый (6 метров на 2.4) Сухой, ворота открываются отлично. На полу доски. Есть доставка - Харьков и

Контейнер 20-тонник Харків

Харків

18 березня 02:24

Продаж
93 000 грн

Продам контейнер 20-тонник размер 6 на 2.4, высота 2.4 метра состояние хорошее! Внутри стеллажи 93000 грн

Контейнер 20-тонник Харків

Харків

16 березня 08:24

Продаж
2 300 $

Продам контейнер 20 титонник Размер 6 на 2.4 Состояние отличное Находится в Харькове

Морські контейнери у Харкові

Морські контейнери - це стандартизовані металеві контейнери, які використовуються для міжнародного та внутрішнього транспортування вантажів морем, залізницею або на спеціальних транспортних засобах. Вони виготовляються з високоміцної сталі та мають стандартні розміри, що дозволяє їх ставити на контейнерні пароплави та контейнерні термінали.

Типи морських контейнерів

Існує безліч різних типів морських контейнерів, включаючи стандартні контейнери, рефрижераторні контейнери (для перевезення охолоджених та заморожених вантажів), контейнери для перевезення харчових продуктів, контейнери для перевезення тварин, вантажні контейнери для перевезення небезпечних вантажів тощо. Різні типи морських контейнерів включають: звичайний контейнер (dry container), контейнер для рідин (tank container), рефрижераторний контейнер (reefer container) та контейнер для небезпечних вантажів (dangerous goods container).

  • Стандартний контейнер (Dry Container) - найпоширеніший тип контейнера, що використовується для перевезення різних вантажів.
  • Танк-контейнер (tank container) для транспортування рідин та зрідженого газу.
  • Ізотермічний (термоізольований) морський контейнер (Insulated Container) – з внутрішньою обшивкою, але без холодильної установки. Такий контейнер може зберігати певну температуру протягом тривалого часу.
  • Рефрижераторний контейнер (Refrigerated Container) Від ізотермічного контейнера відрізняється наявністю холодильного обладнання. Використовується для перевезення вантажів, які потребують спеціального температурного режиму, наприклад, морепродукти, овочі та фрукти.
  • Вентильований (Ventilated) Призначені для транспортування вантажів, що потребують постійної циркуляції повітря. Вентиляція може бути природною та примусовою.
  • Насипний контейнер (Bulk Container) – основною відмінністю таких контейнерів є наявність трьох люків на даху і кілька розвантажувальних - на дверях або бічних стінках. Такий контейнер використовується для перевезення сипких вантажів без пакування (насипом), як правило, зернових. Контейнери із відкритим верхом (Open Top Container). Використовуються для перевезення сипких речовин.
  • Контейнер-платформа (Flat Rack) Використовується для негабаритних та/або великовагових вантажів.

Розміри

Розміри морських контейнерів різні і залежить від типу контейнера. Стандартний контейнер має такі розміри: у довжину - 20 футів (6 метрів), 40 футів (12 метрів) або 45 футів (13,7 метра), завширшки 8 футів (2,4 м). Стандартна висота морського контейнера – 8,5 футів (2,6 м). Також є збільшені - "High Cube" контейнери, які мають висоту 9'6" (2,89 метра), що дає додатковий об'єм.

Вага морського контейнера залежить від розміру та типу контейнера та в середньому він становить близько 2-4 тонн. Максимальне завантаження 22-30т, залежно від типу та розміру контейнера.

Застосування морських контейнерів

У минулому морські контейнери використовувалися тільки для перевезення вантажів морем, але зараз вони також використовуються для транспортування вантажів на залізничному та автомобільному транспорті, а також для різних інших промислових та комерційних цілей. Наприклад, контейнери використовуються як модульні житлові та офісні приміщення, магазини, складські приміщення, мобільні лабораторії тощо.

Морські контейнери мають безліч переваг, включаючи низьку вартість, надійність, легкість та зручність транспортування, можливість перевезення великого обсягу вантажу та простоту зберігання. Вони також мають стандартні розміри, що полегшує їхнє завантаження та розвантаження на контейнерних пароплавах та терміналах, а також їхнє перевезення на залізничному та автомобільному транспорті.

Морський контейнер бу - застосування

Морські контейнери, що були у вживанні, часто використовуються для зберігання обладнання, матеріалів, товарів - як складське приміщення, а також переобладнаються під житлові або офісні приміщення (побутовки, блок-модулі). Побутівки, зібрані на базі контейнера, мають великий термін експлуатації та високу міцність. Достатньо утеплити контейнер і врізати двері та вікна.

Де придбати морський контейнер у Харкові

На нашому сайті представлені пропозиції з продажу та оренди контейнерів у Харкові та області. Тут всі контейнери поділені на 2 категорії - морські (20-45 фут) та складські (менше 20 фут). В основному це бу контейнера. Купити нові морські контейнери – таких пропозицій у Харкові поки немає. Бажаємо вам вдало купити морський контейнер дешево!


Усі побутівки на сайті: bitovki.kh.ua

Ми використовуємо Кукі!